2020 « 2021 « 2022

 

13 lipca

  Ksiądz Bronisław odprawił Mszę Świętą w intencji śp. ks. Jerzego Adama Marszałkowicza w kolejny miesiąc po śmierci.

 
 
 
 

14 czerwca

  W związku ze zbliżającym się (17 czerwca) wspomnieniem naszego Patrona, Św. Brata Alberta odprawiona została Msza Święta, po której zorganizowany został grill dla naszych Podopiecznych.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

11 czerwca

  Przedstawiciele Podopiecznych oraz Pracowników naszego Koła brali udział w Ogólnopolskiej Pielgrzymce Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta do Sanktuarium ECCE HOMO. Odwiedzili także Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

 
 
 
 
 

13 maja

  Dziś trzecia rocznica śmierci śp. ks. Jerzego Adama Marszałkowicza. Z tej okazji odprawiona została Msza Święta w Jego intencji. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie...

 
 
 

15 kwietnia

  W naszej Kaplicy odbyło się Nabożeństwo Drogi Krzyżowej, które poprowadzili wspólnie Podopieczni i Pracownicy Koła Bielickiego.

 
 
 

13 kwietnia

  Ksiądz Kapelan odprawił Mszę Świętą w intencji śp. ks. Jerzego Adama Marszałkowicza w kolejny miesiąc po śmierci.

 
 
 
 

9 kwietnia

  W ramach ogólnopolskiej akcji „kwiaty za elektrograty” ozdobiliśmy okna naszego Schroniska. Mieszkańcy oraz Pracownicy zbierają zużyte baterie, drobny sprzęt RTV i AGD, które później wymieniamy na rośliny ozdobne (wiosną, na sadzonki bratków, a jesienią na wrzosy). Nasi Podopieczni bardzo angażują się w tę akcję.

 
 
 
 

8 kwietnia

  Pani Sylwia wraz z Panami Edwardem i Zenonem wykonali palmę do naszej Kaplicy.

 
 
 
 

25 marca

  W dniach 25-26 marca Pracownicy Schronisk uczestniczyli w Jasnogórskich Dniach Skupienia, a ks. Bronisław Dołhan w spotkaniu Kapelanów.

 
 
 
 

21 marca

  Z okacji pierwszego Dnia Wiosny odwiedziły nas Przedszkolaki z Bielic, które podarowały nam gaik maik oraz piękną ozdobę. Gaik oraz śliczną kartkę z życzeniami otrzymaliśmy również od Uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bielicach.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować Przedszkolakom, Uczniom oraz Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu za życzenia i pamięć o nas.

 
 
 
 
 
 
 
 

18 marca

  Odwiedzili nas Przedstawiciele Maltańskiej Służby Medycznej z Schwerte, którzy przekazali nam dary w ramach pomocy humanitarnej.
Bardzo dziękujemy naszym Przyjaciołom, a zwłaszcza Panu Wolfgangowi Boos za wieloletnią bezinteresowną pomoc i wsparcie. Bóg zapłać.

 
 
 
 
 
 
 
 

2 marca

  W dniu dzisiejszym za pośrednictwem OSP Mańkowice przekazaliśmy Uchodźcom z Ukrainy żywność (pasztet, konserwy mięsne i rybne) oraz środki higieniczne i dezynfekujące (chusteczki higieniczne, chusteczki nawilżane, maseczki, płyny dezynfekujące). Chwała Ukrainie!

 

1 marca

  Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dziś w wieku 94 lat zmarł ks. Adam Polechoński, nasz Przyjaciel i wieloletni Kapelan Koła Bielickiego. Msza Św. żałobna zostanie odprawiona w piątek 4 marca 2022r. o godzinie 16:00 w Kościele Św. Szczepana w Brynicy. Msza Św. pogrzebowa zostanie odprawiona w sobotę 5 marca 2022r. o godzinie 11:00 (Kościół Św. Szczepana w Brynicy).
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

 
 

21 stycznia

  Z okazji 85 urodzin ks. Bronisława odprawiona została Msza Święta w Jego intencji.
Drogi Księże Kapelanie, z okazji urodzin życzymy wiele radości, zdrowia oraz niesłabnącego żaru ducha w kapłańskiej posłudze. Niech Najświętsza Maryja Panna otacza Księdza Matczyną miłością i opieką oraz wyprasza u swojego Syna wszelkie potrzebne Łaski.

 
 

13 stycznia

  W kolejny miesiąc po śmierci ks. Jerzego Marszałkowicza odprawiona została Msza Święta w Jego intencji. Następnie po krótkim wspólnym kolędowaniu ks. Bronisław Dołhan odwiedził pokoje Podopiecznych Schronisk w ramach kolędowych odwiedzin duszpasterskich.

 
 
 
 
 
 

Copyright © 1989- Koło Bielickie Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta